×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Bursa FM Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Bursa FM, Türkiye'nin Bursa şehrinde yer alan bir radyo kanalıdır. 88.8 frekansından yayın yapan radyo kanalı, bölgedeki dinleyicilerine hitap etmektedir. Kanalın programlarında, Türk pop müziği, Türk sanat müziği ve Türk halk müziği gibi farklı müzik türleri yer alırken, yerel kültür ve sanatın tanıtımı için yapılan yayınlar da mevcuttur.

Bursa FM, haftanın 7 günü yayın yapmakta ve günlük programında, sabah saatlerinde haber bültenleri, gün içerisinde müzik programları, spor yayınları ve tartışma programları yer almaktadır. Kanal, bölgedeki dinleyicilerine kaliteli bir radyo deneyimi sunmakta ve uzman sunucuları sayesinde dinleyicilerine en güncel ve doğru bilgileri aktarmaktadır.
Bursa FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Bursa FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station