×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

CSRT Radyo Kastamonu Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
CSRT Radyo Kastamonu, Türkiye'nin Kastamonu ilinden yayın yapmaktadır. Kanalın hedef kitlesi ise İzmir bölgesinde yaşayan Kastamonu kökenli bireylerdir. Program akışı çeşitli konulara değinen yayınlar ile doludur. Gündemdeki haberler, kültür-sanat haberleri, müzik programları ve Kastamonu yöresine dair çeşitli içerikler kanalda yer almaktadır.

Kanalin her gün belirli saatlerde yayın akışı değişiklik göstermektedir. Sabah programları genellikle güncel haberlerin yanı sıra kültür-sanat programlarına da yer vermektedir. Öğleden sonra yayınlanan programlar ise daha çok müzik odaklıdır. Akşamları ise Kastamonu kültürüne dair programlarla dinleyici karşılanmaktadır. Cumartesi günleri ise öğle saatlerinde canlı müzik performanslarına yer verilmektedir.

CSRT Radyo Kastamonu, İzmir'de yaşayan Kastamonu kökenli bireyler için gündemi takip ederken aynı zamanda memleket hasretini gidermek ve Kastamonu kültürünü yaşatmak gibi önemli bir görevi üstlenmektedir.
CSRT Radyo Kastamonu yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
CSRT Radyo Kastamonu yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station