×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

SolfejFm - İzmir Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
SolfejFm, İzmir'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. İzmir ve çevre bölgelerdeki dinleyicilere hitap etmektedir. Kanal, her gün sabah saatlerinden itibaren güncel haberlerle başlayıp, gün boyu çeşitli müzik türlerine yer veren programlar sunmaktadır. Dinleyiciler, pop, rock, caz, blues gibi birçok farklı tarzda müzik dinleyebilir, yerel ve uluslararası müzik dünyasındaki gelişmeleri takip edebilirler.

SolfejFm, İzmir'de yaşayanlar için birçok konuda da kaynak niteliği taşımaktadır. Kanal, kültür-sanat, spor, sağlık, teknoloji konularında yapılan yayınlarıyla, İzmirli dinleyicilerine geniş bir bilgi yelpazesine erişim imkanı sağlamaktadır. Her türlü müzikseverin tercih edebileceği, geniş yelpazeli bir program akışı ve deneyimli programcılarıyla SolfejFm, İzmir'de radyo keyfini doruklara çıkaran bir kanal olarak öne çıkmaktadır.
SolfejFm - İzmir yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
SolfejFm - İzmir yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station