×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Dost Radyo Izmir Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Dost Radyo İzmir, İzmir, Türkiye merkezli bir radyo istasyonudur. İzmir ve çevresindeki dinleyicilere hitap etmektedir. Kanalın programları genellikle yerel müzik, Türk popu, Türk sanat müziği ve klasik müzik gibi Türkiye'de popüler olan müzik türlerini kapsamaktadır. Radyo istasyonunun çevrimiçi sitesinde program akışı da yer almaktadır.

Dost Radyo İzmir, gün boyunca çeşitli programlar sunmaktadır. Sabah programları genellikle haber bültenleri ve güncel konulara ağırlık verirken, öğleden sonra müzik programlarına yer vermektedir. Hafta sonları ise özel konulara yer verilirken, programlar daha çok eğlenceli içeriklere odaklanmaktadır. Kanal, İzmir ve çevresinin en popüler radyo istasyonlarından biridir ve Türk müzik endüstrisi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.
Dost Radyo Izmir yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Dost Radyo Izmir yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station