×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Furkan Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Furkan Radyo, Türkiye'nin orta Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ilinde yayın yapan yerel bir radyo istasyonudur. Kanal, bölgedeki dinleyicilerine hitap etmek amacıyla çeşitli programlar sunmaktadır.

Furkan Radyo'nun programları arasında yerel haberler, kültür, spor ve müzik programları yer almaktadır. Kanal, dinleyicilerine güncel bilgiler sunarken, aynı zamanda bir dinlenme ve eğlence ortamı oluşturmaktadır.

Furkan Radyo haftanın her günü 07.00-24.00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Kanal, özellikle Kayseri ve çevre illerdeki dinleyiciler tarafından tercih edilmektedir. Kanalın kitleleri her yaşta ve her sosyal kesimden insanları kapsamaktadır.

Furkan Radyo, kaliteli yayınları ve ilgi çekici programları ile bölgede önemli bir konumda yer almaktadır. Kanal, bölgedeki dinleyicilerin beğenisini kazanarak büyümeye devam etmektedir.
Furkan Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Furkan Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station