×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

MERT HİT FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
MERT HİT FM, Kayseri, Türkiye merkezli bir radyo kanalıdır. Kayseri ve çevre illerinde yaşayan müzikseverlerin tercih ettiği bir kanal olan MERT HİT FM, günün her saatinde en sevilen şarkılarla dinleyicilerine eşsiz bir müzik deneyimi sunar.

Kanalin programları arasında yer alan "En Sevilen 10", "Yabancı Şarkıların 10 Numarası" ve "Mert'in Listesi" gibi müzik listeleri ile herkesin zevkine hitap eden parçalar bulunmaktadır. Ayrıca, dinleyicilerine güncel haberler ve önemli bilgiler sunan haber bültenleri de kanalin program akışında yer almaktadır.

MERT HİT FM, dinleyicilerine interaktif bir radyo deneyimi sunan bir kanal olarak öne çıkar. Yayın akışında yer alan sevilen DJ'leri ile dinleyicilerini canlı yayınlarla da buluşturan kanal, sosyal medya hesapları üzerinden de dinleyicileriyle etkileşim halindedir.
MERT HİT FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
MERT HİT FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station