×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Şafak Radyo 100.5 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Şafak Radyo 100.5, Kayseri merkezli olarak yayın yapmaktadır ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerine hitap etmektedir. Kanalın programları arasında haber bültenleri, müzik, talk-show’lar ve tartışma programları yer almaktadır. Kanalın amacı objektif olmakla birlikte, toplumsal olayları da aktarmakta ve dinleyicilerin beğenisini kazanmaktadır.

Kanalin programları her gün 08.00'den itibaren başlamaktadır ve gün boyunca birçok farklı programevi yayınlanmaktadır. Programlar arasında, güncel haberler ve yorumlar ile birlikte, popüler şarkılar da bulunmaktadır. Aynı zamanda, kanalın programları arasında, özgün içerikler, genel kültür ve edebiyat içerikleri de yer almaktadır.

Şafak Radyo 100.5, güçlü bir teknoloji alt yapısı ve deneyimli ekibi sayesinde, bölgesel ve ulusal alanda kaliteli yayın yapmaktadır. Kanalın sloganı "Daima Dinlenecek" olup, dinleyicilerinin sevgisi ve ilgisi ile her geçen gün daha da büyümektedir.
Şafak Radyo 100.5 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Şafak Radyo 100.5 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station