×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Kayseri gozde FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Kayseri Gözde FM, Türkiye'nin Kayseri şehrinde yer alan bir radyo kanalıdır. Kanalın kuruluş amacı, bölgesel sesleri duyurmak, topluluk bilinci oluşturmak ve halka hizmet vermektir. Dinleyicilerine geniş bir yelpazede programlar sunan Gözde FM, her yaş ve kitleye hitap etmektedir.

Kayseri Gözde FM, özellikle orta Anadolu bölgesindeki dinleyicilere yöneliktir ve Türkçe yayın yapmaktadır. Kanalın programları arasında müzik dinletileri, haberler, popüler Kültür, tarım, sağlık ve eğlence programları yer almaktadır. Gazete okumaları ve çeşitli uzmanların soruları yanıtladığı yayınlar da dikkat çekmektedir.

Kayseri Gözde FM, hafta içi ve hafta sonu boyunca sabah saatleri 7.00'den gece saatleri 24.00'e kadar yayın yapmaktadır. Kanalın kaliteli ve çeşitli programları, bölgesel radyoculukta örnek bir kanal olarak ön plana çıkmaktadır. Dinleyicilerine müzik, eğlence ve bilgilendirici programların yanı sıra güncel haberleri de sunarak, bölgesel haberlerde ilk tercih edilen radyo kanallarından biri olmaktadır.
Kayseri gozde FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Kayseri gozde FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station