×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Ìzmir Polis Radyosu 96.7 FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
İzmir Polis Radyosu 96.7 FM İzmir, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Özellikle güvenlik güçleri, emniyet personeli ve polis teşkilatı çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda yayın yapan İzmir Polis Radyosu, aynı zamanda genel halka da hizmet vermektedir.

İzmir Polis Radyosu'nun yayın akışı, 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Programları arasında güncel haberler, trafik durumu, hava tahminleri, kamuoyunu bilgilendiren açıklamalar ve polis operasyonlarına ilişkin bilgiler yer alır. Ayrıca, genel halk için müzik programları da sıklıkla yayınlanmaktadır.

İzmir Polis Radyosu, İzmir ve çevre bölgelerdeki tüm güvenlik güçleri, polis ve emniyet personelinin yanı sıra genel halkın da dinleyebileceği bir radyo kanalıdır. Amacı, herkesin güvenli bir ortamda yaşamasına katkıda bulunmak ve iletişim ağını güçlendirmektir.
Ìzmir Polis Radyosu 96.7 FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Ìzmir Polis Radyosu 96.7 FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station