×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Kay Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Kay Radyo, Kayseri'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, Kayseri ve çevre illerdeki dinleyicilere hitap ediyor. Programında genellikle Türkçe pop, slow müzik, nostalji ve Türk sanat müziği gibi türlerde şarkılara yer veriliyor. Bunun yanı sıra, güncel haberler ve bölgesel gelişmeler de dinleyicilerle paylaşılıyor.

Kanalın program akışında sabah saatlerinde güne enerjik başlamak için hareketli müzikler çalınırken, öğle saatlerinde daha sakin şarkılara yer veriliyor. Akşam saatlerinde ise genellikle nostaljik şarkılara, program konuklarına ve dinleyicilerle yapılan sohbetlere yer veriliyor.

Kay Radyo, karasal yayınlarını 97.2 frekansından yapmakta ve aynı zamanda internet üzerinden de dinlenebilmektedir. Kanal, kaliteli müzikleri ve bölgesel haberleriyle Kayseri ve çevresinde yaygın bir dinleyici kitlesine sahiptir.
Kay Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Kay Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station