×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Moda 96.8 FM Canlı radyo

2.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Radyo Moda 96.8 FM, İzmir, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. İzmir ve çevre bölgelerde yayın yapan bu kanal, genel olarak müzik ve eğlence programlarına odaklanmaktadır. Kanalın programları arasında popüler Türk ve yabancı müzikler, canlı müzik performansları, talk şovlar, ve günün haberleri yer almaktadır. Radyo Moda ayrıca, dinleyicilerine bölgesel etkinlik ve konserler hakkında da bilgi vermektedir.

Kanallarının programı, birçok insanın günlük yaşamında dinleyebileceği bir yayın akışı takip eder. Sabah saatlerinde başlayan ve öğlene kadar devam eden program, canlı müzikli bir günün başlangıcına ev sahipliği yapmaktadır. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde, DJ'lerin hazırladığı özel müzik programları, dinleyicilerini eğlendirmeyi amaçlamaktadır. Radyo Moda, ayrıca hafta sonu başlıklı özel programlarıyla, dinleyicilerinin hafta sonunu ilginç ve eğlenceli hale getirmektedir.
Radyo Moda 96.8 FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Moda 96.8 FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station