×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Remix Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Remix İzmir, Türkiye, merkezli bir radyo kanalıdır. Radyo kanalının amacı, genç nesillere hitap eden popüler müzik parçalarını yayınlamaktır. Radyo Remix, İzmir ve çevresindeki bölgelere yönelik bir radyo kanalıdır ve şehrin genç nüfusuna hitap etmektedir.

Radyo kanalının haftalık programı, çeşitli müzik türleri ve şarkıcıların şarkılarından oluşmaktadır. Hafta içi her gün, sabah saatlerinde başlayan müzik yayınları, öğlen saatlerinde ve akşam saatlerinde de devam etmektedir. Ayrıca, hafta sonları özel programlarla yayınlar yapılmaktadır.

Radyo Remix, genç dinleyicilerine eğlenceli ve keyifli bir dinleme deneyimi sunmaktadır. Radyo kanalı, dinleyicilerine canlı yayınlar, istek şarkıları ve özel etkinliklerle interaktif bir deneyim yaşatmaktadır.
Radyo Remix yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Remix yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station